بیمه آتش سوزی بیمه ایران چیست؟

چاپ

بیمه آتش سوزی بیمه ایران چیست؟

بیمه آتش سوزی بیمه ابران

بیمه آتش سوزی در واقع زیر گروه بیمه اموال و یکی از اصلیترین شاخه های صنعت بیمه محسوب می گردد.در تعریف آتش‌سوزی یا حریق که یکی از قدیمی‌ترین بلایایی است که می‌تواند در زمانی کوتاه، دارایی و سلامتی افراد را به خطر اندازد. آمده است:سوختن مواد سوختنی یا آتشی ناخواسته و در لحظه وقوع از کنترل خارج شده که معمولاً با دود و حرارت و نور یا شعله یا زبانه توأم است. آتش‌سوزی مطابق تعاریف  بیمه ای عبارت از آتشی است که از یک منبع حرارتی در لحظه وقوع کنترل ناپذیر (حادثه) سرچشمه گرفته، یا منبع حرارتی معین کنترل شده‌ای را ترک کرده و با نیروی حرارتی خود گسترش و توسعه یافته باشد.اگر چه تعاریف مختلفی از آتش سوزی وجود دارد ولی بیمه آتش سوزی به تنهایی آتش موضوع بیمه را تشکیل نمی دهد.خطراتی از جمله انفجار،صاعقه ، سیل ، زلزله ، آتشفشان،طوفان،آبگرفتگی ، آبدیدگی ، نشست ، رانش ، ترکیدگی لوله آب و خسارات ناشی از سقوط هلی کوپتر و هواپیما نیز در بیمه آتشسوزی تحت پوشش قرار می گیرد.

بطور کلی بیمه آتش سوزی بیمه ایران در سه حوزه صتعتی ، غیر صنعتی و مسکونی اقدام به تامین آسایش و امنیت ذهنی بیمه گزاران می نماید.

بیمه آتشسوزی مراکز صنعتی بیمه ایران

بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی شامل پوشش بیمه ای کلیه مراکز تولیدی و کارخانجات نساجی، پوشاک، چرم، چوب، کاغذ، مقوا، چاپ و صحافی،صنایع غذایی، آشامیدنی، دخانیات، شیمیایی، محصولات کانی غیرفلزی، فلزات اساسی و سایر صنایعی که شاید از قلم نگارنده افتاده باشد 

در این بیمه نامه ساختمان، تاسیسات، ماشین‌آلات، مواد اولیه، موجودی و محتویات هریک از مراکز فوق الذکر را می‌توان در مقابل خطرهای آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه و همچنین کلیه خطرهای اضافی به قیمت روز بیمه نمود.

بیمه آتش سوزی مراکز غیر صنعتی بیمه ایران

 بیمه آتش سوزی مراکز غیرصنعتی مشتمل بر پوشش بیمه ای کلیه فروشگاه‌های تجاری، اماکن عمومی، ساختمان‌های اداری، بنگاه‌های معاملاتی،تعمیرگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز پخش دارو، فروشگاه‌های مواد غذایی و پروتئینی،مراکز پخش مواد غذایی، آموزشگاه‌ها، مراکز خدماتی و سایر اماکن غیر صنعتی که ممکن است از قلم نگارنده افتاده باشد

در این بیمه نامه ساختمان، تأسیسات، موجودی اثاثیه ثابت و دکوراسیون هر یک از مراکز و واحدهای غیر صنعتی یاد شده را می‌توان در مقابل خطرهای آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه و نیز کلیه خطرهای اضافی ذکر شده نزد شرکت به قیمت روز بیمه نمود.

بهترین بیمه آتشسوزی و زلزله بیمه ایران

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی بیمه ایران

بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی کلیه واحدهای مسکونی از جمله واحدهای ویلایی ، واحدهای آپارتمانی ، مجتمع های مسکونی ، مسکن مهر و کلیه واحدهای قابل سکونت را تحت پوشش قرار می دهد.

در بیمه نامه آتشسوزی منازل مسکونی بیمه ایران ساختمان، تأسیسات و اثاثیه منزل که در مقابل خطرات آتش سوزی، انفجار، صاعقه به عنوان خطرات اصلی و طوفان، سیل،‌ زلزله و آتشفشان، ترکیدگی لوله آب، ضایعات ناشی از آب باران و ذوب برف،‌ خطر سقوط هواپیما و هلی‌کوپتر و قطعات منفک از آنها، سرقت اثاث و لوازم منزل و بسیاری از خطرهای دیگر تحت پوشش قرار می گیرد. واحدهای مسکونی در سراسر کشور را به دو روش انفرادی و گروهی می‌توان نزد بیمه ایران تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی قرار داد. در بیمه‌‌های گروهی چنانچه تعداد واحدهای مسکونی تحت پوشش بیش از پانزده واحد باشد، شامل تخفیفهای گروهی در نرخ‌های بیمه می گردند.

 

با بیمه آتش سوزی صنعتی ، غیر صنعتی و منازل مسکونی بیمه ایران با پرداخت مبلغی اندک کلیه پوششهای فوق را خواهید داشت؟؟؟؟؟

با اشاره بر روی لینک زیر و درخواست مشاوره بیمه آتشسوزی همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

لینک درخواست مشاوره رایگان بیمه آتش سوزی بیمه ایران

www.bimehonline.com

بیمه آتش سوزی بیمه آتشسوزی انواع بیمه آتش سوزی بیمه آتش سوزی چیست تعریف بیمه آتش سوزی

تماس تلفنی