بیمه آتش سوزی ایران

چاپ


بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی بیمه ایران یکی از اصلیترین و نخستین پوشش هاییست که در جهان و سپس در ایران ارائه گردیده است . موضوع بیمه آتش سوزی ، تأمین خسارت و جبران زیان‌های مالی و مادی است که بر اثر وقوع خطر اصلی آتش‌سوزی ، انفجار و صاعقه به اموال و دارائی‌های منقول و یا غیرمنقول بیمه‌گذار اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی وارد می‌شود. بنابراین در بیمه آتش سوزی ، فقط خسارت‌های مالی تحت پوشش قرار می‌گیرند نه خسارت‌های جانی و بدنی.  لازم به ذکر است که خسارت وارد به اموال اشخاص ثالث بر اثر وقوع آتش‌سوزی که مطابق قانون، موجب مسئولیت و پاسخ‌گویی بیمه‌گذار شود نیز همراه پوشش خطر آتش‌سوزی یا به‌طور جداگانه از طریق بیمه مسئولیت مدنی مورد تأمین بیمه‌گران قرار می‌گیرند. بیمه آتش سوزی مانند سایر شاخه‌های بیمه اموال ، شامل اصل غرامت، قاعده جانشینی، اصل حسن نیت، قاعده نفع بیمه‌ای و قاعده نسبی سرمایه و حق‌بیمه می‌باشد.


زیر شاخه های بیمه آتش سوزی عبارتند از:

    بیمه آتش سوزی واحدهای مسکونی
   
    رشته بیمه آتش سوزی واحدهای مسکونی مشتمل بر 5 زیررشته می‌باشد که عبارتند از:
       

        بیمه منازل مسکونی

        طرح بیمه حامی
       
        طرح جامع خانه و خانواده
       
        مسکونی طرح همگانی
       
        مسکونی با پوشش زلزله
    
        طرح مهر
       
    بیمه آتش سوزی مراکز غیرصنعتی
   
    رشته بیمه آتش سوزی مراکز غیر صنعتی مشتمل بر 2 زیررشته می‌باشد که عبارتند از:
       

     معمولی مراکز غیرصنعتی
       
     طرح جامع اصناف
       
    بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی

چرا بیمه آتش سوزی با سایت بیمه آنلاین؟

    وبسایت بیمه آنلاین بعنوان اولین ارائه دهنده آنلاین خدمات بیمه ای اگر چه با محوریت ارائه انبوه بیمه های عمر طراحی گردیده است لیکن در زمینه انواع بیمه آتش سوزی نیز محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با تعاریف و مفاهیم بیمه آتش سوزی، قوانین و مقررات بیمه های آتش سوزی ، سوالات متداول در بیمه های آتش سوزی، پیشنهادات انواع بیمه نامه آتش سوزی ، شرایط عمومی بیمه نامه آتش سوزی، مقالات بیمه های آتشسوزی ، محاسبه آنلاین بیمه آتش سوزی ، مشاوره آنلاین بیمه آتش سوزی و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه آتشسوزی خواهید دید.

 
    چرا بیمه ایران؟

    شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید.و تقریبا پنجاه درصد مشتریان بیمه های آتش سوزی در صنعت بیمه به شرکت سهامی بیمه ایران رای اعتماد داده و بیمه نامه های خود را با این سرمایه ملی تمدید می نمایند.

    چرا نمایندگی علوی ؟

    نمایندگی علوی بعنوان یکی از هزاران نماینده شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1384 تاکنون همه ساله بعنوان یکی از نمایندگان برتر در زمینه بیمه آتش سوزی و پیشرو در ارائه اینترنتی این بیمه نامه و کارشناسی و تحویل رایگان در محل مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیدیت سید عباس علوی لواسانی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و آی تی توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد و همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای بخصوص در رشته های آتش سوزی ، اشخاص ، اتومبیل ، باربری و مهندسی پیشتاز باشد.

  
    جهت اطلاع از نرخ و شرایظ بیمه های آتش سوزی و مشاوره رایگان با شماره تلفن ویژه 88544842 تماس حاصل فرمایید

www.bimeonline.com                                                                                                                                            

تماس تلفنی