صفحه اصلی بیمه عمر و سرمایه گذاری

چاپ

 بیمه عمر یا بیمه عمر ایران همان بیمه زندگی است و از زیر مجموعه های بیمه اشخاص و از جمله رشته های اصلی بیمه محسوب می گردد.در راستای گسترش و توسعه بيمه های زندگي بين كليه اقشار جامعه، شركت سهامي بيمه ايران اقدام به طراحي و ارائه انواع بیمه عمر نموده است . در سالیان اخیر محصولي غني و منعطف همواره در در صنعت بیمه خوددنمایی می کند كه قادر به برآورده كردن انتظارات و تامين نيازهای آحاد جامعه با سطوح درآمدی و طبقات سني متفاوت می باشد.بیمه عمر ایران که به بیمه مان مشهور شده است این روزها جایگاه ویژه ای در بین ایرانیان پیدا کرده است

بیمه عمر بیمه ایران

نگراني پيوسته انسان از آينده و خطرات پیش رو، وی را وادار به شناسايي روش های مقابله با عواقب احتمالی می نماید. از جمله روش هايي كه انسان آینده -نگر و هوشمند برای رويارويي با خطرها و تأمین شرایط اقتـصادی ،روانی و … خود فراهم آورده ، ابزار< بیمه > است. خانواده ، هنگامی كه منبع اصلی درآمدش در اثر خطراتی از قبیل مرگ زودرس، ازكارافتادگي، بيكاري و يا فرارسیدن ایام پيري و بازنشستگی از بین ميرود؛ در صورتي كه منابع ديگري برای جايگزيني نداشته باشد در وضع بسیار بدي قرار می گیرد .در چنین شرایطی با خرید بیمه زندگی میتوان با چنین پیامدهای سوئی مقابله کرد. همچنین بیمه زندگی بهترین راه برای فراهم کردن حداقل پس اندازی برای بیمه شده است که در آینده، زمانی که وی پیر شده و توانایی کار کردن و فعالیت اقتصادی را ندارد میتواند از آن استفاده کند .
 مان یعنی ماندگاری ، امید، نشاط

 چرا بیمه زندگی مان؟

مزایای بیمه عمر مان بیمه ایران
 شرکت بیمه ایران به عنوان اولین و تنها بیمه دولتی و شرکتی پیشرو، با هدف ارائه مناسب ترین پوشش بیمه ای و تأمین نیازهای آحاد مردم اقدام به طراحی و ارائه محصولی غنی و منعطف نموده که قادر به برآورده کردن انتظارات و تامین نیازهای آحاد جامعه با سطوح درآمدی و طبقات سنی متفاوت باشد این محصول منحصر به فرد شرکت سهامی بیمه ایران که با نام تجاری “بیمه زندگی مان” معرفی شده،علاوه بر داشتن کلیه مزایا و نقاط قوت محصولات مشابه در بازار بیمه کشورمان، ویژگی ها و مزایای منحصر به فردی را دارا می باشد که باعث شدهاین محصول گوی سبقت را از رقبای خود ربوده و برتری معناداری در میزان تقاضا واستقبال مردم داشته باشد.گاهی یک بیمه نامه،فقط یک خواسته شما را برآورده می سازد،اما بیمه زندگی “مان” متناسب با خواسته ها و نیازهای شما طراحی شده و می تواند ترکیبی از مهم ترین خواسته های شما را برآورده سازد.
  مزایای بیمه زندگی مان :
مزایای ارزشمند بیمه زندگی مان را با هم مرور میکنیم :
در صورتی که در اتمام قرارداد بیمه شده در قید حیات باشد
در صورتی که در طول قرارداد بیمه شده فوت کند
 مزایای سرمایه گذاری بیمه مان :
 در بیمه زندگی مان، بیمه گذار علاوه بر سود علی الحساب تضمینی، در 85% سود حاصل از سرمایه گذاری بیمه گر بر روی ذخیره بیمه نامه مشارکت دارد.امكان تبديل کل یا بخشی از اندوخته بیمه نامه به بيمه بازنشستگي در انتهای مدت بیمه نامه. ارایه اطلاعات مالی شفاف و کامل درپایان هر دوره از شرایط مالی بیمه نامه شامل سرمایه‌ بیمه، کل حق بیمه پرداختی، میزان اندوخته و امکان دریافت وام تا %90 ارزش بازخریدی بیمه نامه از پایان سال دوم ( ابتدای سال سوم ) بدون نیاز به ضامن و با کمترین بهره امکان بازخرید بیمه نامه یا بخشی از بیمه نامه بدون محدودیت زمانی

بیمه عمر
کسانی که قدرت پس انداز کردن ندارند هیچ وقت ثروتمند نخواهند شد! (برایان تریسی)

حالا چرا من به بیمه عمر و سرمایه گذاری که همان بیمه زندگی است نیازمندم ؟


به گفته آنتونی رابینز :
*** زمان طراحی بیست سال آینده همین امروز است ، نه 20 سال بعد !

اکنون عمل کنید تا بیست سال دیگر نگویید : افسوس ... ای کاش اینکار را 20 سال پیش میکردم !!

دوست گرامی تصمیمی که شما امروز میگیرید سازنده امروز و فردای شماست.

پس انداز های کوچک ما در زمان حیاتمان تبدیل به سرمایه بزرگ و در صورت حوادث ناگوار حامی بزرگی برای خانواده مان خواهد بود .


افراد دوراندیش وآینده نگر با هر توان مالی ازطریق پس اندازهای خود می توانند یک بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری داشته باشند .
این بیمه نامه ازطریق جمع آوری پس اندازهای کوچک مردم سرمایه های بزرگ برای آنها تشکیل می دهد . به
این بیمه عنوان بازنشستگی هم اطلاق می شود

پس هم خود را بیمه عمر نمائید وهم از اندوخته سرمایه گذاری بهره مند شوید.

بیمه عمر
برای مشاهده سئوالات متداول بیمه عمر و سرمایه گذاری اینجا را کلیک کنید
برای سفارش بیمه عمر و سرمایه گذاری خود اینجا را کلیک کنید
بیمه عمر
برای محاسبه آنلاین نرخ بیمه عمر و سرمایه گذاری خود اینجا را کلیک کنید
بیمه عمر

 

بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست ؟
هفت نکته ضروری که قبل از خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری باید بدانیم !
جدول بیمه عمر مان ایرانwww.bbto.ir

بیمه عمر بیمه عمر ایران بیمه عمر بیمه ایران نماینده برتر بیمه عمر خرید اینترنتی بیمه عمر

تماس تلفنی