بیمه بدنه آنلاین بیمه ایران

چاپ

بیمه بدنه بیمه ایران

همانطور که پیشتر توضیح داده شد بیمه اتومبیل بیمه ایران از دو بخش بیمه شخص ثالث و راننده و بیمه بدنه تشکیل در این بخش پوششهای اصلی و خطرهای تبعی بیمه بدنه بیمه ایران را به تفصیل توضیح خواهیم داد.

 
    بیمه بدنه بیمه ایران
    در بخشهای مختلف توصیف شد که گروه بیمه بدنه اتومبیل جبران کننده خسارت‌های ناشی از حوادث رانندگی از جمله حادثه کلی و جزئی، تصادف ، آتش‌سوزی و سرقت کلی و جزئی ، به اتومبیل مورد بیمه می‌باشد. علاوه بر موارد فوق پوششهای تکمیلی و طبق اصل جانشینی دفاع از حقوق بیمه‌گزار در مراجع دادگستری و مراجعه به مسئول خسارت، نیز قابل بیمه شدن می‌باشد

پوشش های فرعی یا تکمیلی بیمه بدنه :

بیمه گذار بیمه بدنه بیمه ایران با انتخاب هریک از پوشش های تکمیلی زیر و پرداخت حق بیمه مربوطه میتواند از مزایای پوشش  یا پوشش های انتخاب شده بهره مند گردد .

1- بلایای  طبیعی : خسارت هاي ناشي از سيل ، زلزله و آتشفشان 

 2- شکست شیشه به تنهایی و به عللی غیر از خطرات اصلی

3-غرامت عدم استفاده از وسیله نقلیه درمدت تعمیرات 

4- خسارت هاي وارده در اثر پاشيده شدن رنگ ، اسيد و ساير مواد شيميايي روي بدنه اتومبیل بیمه شده

5- خسارت ناشي از كشيدن ميخ و ساير اشياء تیز و مشابه روي بدنه موضوع بيمه

6- پوشش خارج از کشور : تحت پوشش بیمه قرار گرفتن خودرو در خارج از مرزهای کشور

7-افزایش قیمت خودرو بر اثر نوسانات قیمت در سال بیمه ای
8- سرقت لوازم خودرو که خود بر دو نوع است :

 8-1 : سرقت در جای لوازم جزیی
 8-2 : سرقت در جای کلیه لوازم خودرو 

عوامل موثر در قیمت یا حق بیمه بیمه بدنه:

قیمت خودرو

پوششهای انتخاب شده

پوششهای تکمیلی

فرانشیز
   
    در بیمه های بدنه بیمه گزار در مقابل پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه در صورت آسیب دیدن اتومبیل خود بخاطر خطرات تحت پوشش مبلغی را به عنوان خسارت دریافت خواهد کرد ؟

به طور کلی اتومبیلهایی که جهت پوشش بیمه بدنه معرفی میگردند در ابتدای امر بایستی قابلیت پوشش بیمه بدنه را دارا باشند و این قابلیت در مرحله اول از دو راه اثبات میگردد:
        سال ساخت اتومبیل:
        حداکثر بیش از 10 سال از تولید و مونتاژ وسائل نقلیه سواری در زمان معرفی و صدور بیمه نامه نگذشته باشد،البته برای پوشش بیمه بدنه اتومبیلهای سواری با قدمت سال ساخت برای هر سال اضافه بر 10 سال مزبور 5 % اضافه نرخ بعنوان قدمت سال ساخت در نظر گرفته و بر حق بیمه های اصلی اضافه گردیده و صدور بیمه نامه برای اتومبیلهایی که بیش از 20 سال از ساخت آنها گذشته باشد نیاز به مجوز از مدیریت بیمه های اتومبیل دارد.
       بازدید اولیه از اتومبیل:
        راه دیگر اثبات قابلیت پوشش بیمه بدنه برای اتومبیلهای معرفی شده،کارشناسی بازدید اولیه از وسیله نقلیه معرفی شده توسط کارشناس مورد تأیید شرکت است که کارشناس مزبور باید دارای مجوز کارشناسی بازدید اولیه و کد اختصاصی بوده و گزارش مربوطه را جهت صدور بیمه نامه بدنه تهیه نماید.

پس از کارشناسی بازدید سلامت اتومبیل بعد از اینکه از طریق لینک زیر قیمت بیمه بدنه را بصورت آنلاین محاسبه نمودید سه گام تا آرامش و پوشش بیمه بدنه فاصله خواهید داشت

 

بیمه بدنه

 بدون شک بیمه بدنه اتومبیل بیمه ایران یکی از اصلیترین سرمایه های ما ایرانیان را در برابر خطرات و بلایا محافظت می نماید.

    چرا بیمه بدنه با سایت بیمه آنلاین؟

    وبسایت بیمه آنلاین بعنوان اولین ارائه دهنده آنلاین خدمات بیمه ای اگر چه با محوریت ارائه انبوه بیمه های عمر طراحی گردیده است لیکن در زمینه بیمه بدنه اتومبیل نیز محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با تعاریف و مفاهیم بیمه بدنه، قوانین و مقررات بیمه های بدنه ، سوالات متداول در بیمه های بدنه ، پیشنهادات انواع بیمه نامه بدنه ، شرایط عمومی بیمه نامه بدنه، مقالات بیمه های بدنه ، محاسبه آنلاین بیمه بدنه ، مشاوره آنلاین بیمه بدنه و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه بدنه اتومبیل خواهید دید.

 
    چرا بیمه بدنه با بیمه ایران؟

    شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید.و تقریبا پنجاه درصد مشتریان بیمه های بدنه به شرکت سهامی بیمه ایران رای اعتماد داده و بیمه نامه های خود را با این سرمایه ملی تمدید می نمایند.

    چرا بیمه بدنه با نمایندگی علوی ؟

    نمایندگی علوی بعنوان یکی از هزاران نماینده شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1384 تاکنون همه ساله بعنوان یکی از نمایندگان برتر در زمینه بیمه بدنه اتومبیل  و پیشرو در ارائه اینترنتی این بیمه نامه و کارشناسی و تحویل رایگان در محل مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیدیت سید عباس علوی لواسانی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و آی تی توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد و همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای بخصوص در رشته های بیمه بدنه اتومبیل ، اشخاص و باربری پیشتاز باشد.

بیمه بدنه اتومبیل یکی از اصلیترین ضروریات در جهت آرامش در زندگی بشریست

 

بیمه بدنه بیمه بدنه ایران بیمه بدنه بیمه ایران

تماس تلفنی